Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis ze dne 29.4.2010

30. 4. 2010

 
Z á p i s  č. 5

z jednání výboru Společenství vlastníků (č.p.1146-1151), konaného dne 29.4.2010

 
 
Přítomni: p. Kronus, p. Votlučka, p. Šnebergová
 

Výbor se sešel dne 15.4.2010, bohužel nebylo možné dostat se do kanceláře, neboť zámek byl poškozen, výbor se dohodl, že p. Kronus zavolá v rámci bezplatného servisu pojišťovny Allianz zámečníka. Tento zámek v následujícím týdnu opravil, opravu uhradí pojišťovna.

 
 
Projednávané body:

 
1. Výbor oslovila p. Havlásková s tím, že p. Klement hodlá reklamovat vyúčtování tepla, jehož celková spotřeba za dům se mu jeví za loňský rok nepřiměřeně vysoká oproti předchozím rokům. P. Votlučka pak na základě rozhodnutí výboru podal dne 19.4.2010 za společenství vlastníků reklamaci a bylo mu pracovnicí Plzeňských služeb sděleno, že skutečně došlo při výpočtu k pochybení, kdy bylo teplo rozpočítáváno jednotlivým vlastníkům z celého domu a nikoli ze dvou vchodů, jak tomu mělo být. Vyúčtování bude v následujících dnech znovu přepočítáno, výbor předpokládá, že na shromáždění vlastníků dne 6.5. již bude mít k dispozici vyúčtování nové.

2. Výbor v minulých týdnech kontaktoval několik firem zabývajících se výměnou vodoměrů, cenové nabídky však obdržel pouze od dvou firem, z těchto tedy vybral firmu Otýs Reichl, která byla cca o 4 tisíce levnější než firma Cvrček a Voch, kteří prováděli výměnu vodoměrů v loňském roce, firma Otýs Reichl zajišťuje pro náš dům havarijní služby.

3. P. Kronus sdělil, že horolezec, který byl objednán k odstranění problémů s vlhkostí v bytě u p. Janečka (vchod č. 27), vyškrábal spáru a zaizoloval ji, náklady na tuto opravu budou cca 3.000,- Kč.

4. P. Šnebergová znovu upozornila výbor na stížnost p. Kalné, které nefunguje zvonek (vchod č. 33). P. Votlučka přislíbil se na závadu podívat, případně bude kontaktován elektrikář.

.
 
 
Zapsala: Šnebergová

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář