Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis ze dne 29.1.2009

16. 3. 2009

Přítomni: p. Kronus, p. Votlučka, p. Jankovič, p. Šnebergová

 
Projednávané body:

1. P. Kronus informoval, že konzultoval s p. Šnebergerem z Plzeňských služeb vlhkost ve vchodě č. 37 a dohodli se, že firma, která řešila vlkost ve vchodě č. 27, provede kontrolu izolace i ve vchodě č. 37 stejným způsobem, tj. pomocí pracovníka, který se spustí na laně po boku budovy.

2. Dále bylo upřesněn rozsah placení oprav společenstvím ve stupačkách, neboť došlo ke dvěma poruchám ve vchodě č. 33 - společenství vlastníků platí z fondu oprav opravy po druhé šroubení, servisní firmou je firma Cvrček - Voch.

3. Byly projednávány senzory u vchodů - p. Votlučka kontroloval spínání světel při průchodu na chodníku - reagovali všechny senzory při náhodném projití kolem, výbor se dohodl, že při provádění výměny elektrorozvodů ve zbývajících vchodech bude konzultovat tento problém s pracovníky firmy a navrhne senzory částečně zaslepit, aby reagovali až přímo před konkrétním vchodem, bylo dále zjištěno, že někteří vlastníci bytů svévolně manipulují se senzory. Ohledně senzorů bylo dále požádáno, aby pracovníci firmy snížili citlivost na světlo ve vchodě č. 33 na přání vlastníků v tomto vchodě.

4. P. Votlučka sdělil, že projednával s p. Lechnýřovou stížnosti kolem nájezdu u zadního vchodu č. 27 - mluvil i s firmou, která tento nájezd namontovala - firma disponuje veškerými potřebnými platnými normami pro montáž těchto zařízení a je ochotna kdykoli tyto předložit k nahlédnutí, p. Lechnýřová ani firma doposud neshledali žádné vady ani pochybení - pod nájezdem je vysoká vrstva kamení, která za dobu, kdy je nájezd používán, neprorostla trávou - tato vrstva se používá u těchto nájezdů standardně a není s tím problém, p. Lechnýřová navíc sama navrhla, že bude každoročně prostor pod nájezdem ošetřovat přípravky proti růstu trávy.

5. Při montáži oken v kójích na chodbách dojde k odstranění plechového krytu, bude nutné zajistit firmu, která namontuje nové kryty, p. Votlučka kontaktoval firmu, která tyto kryty montovala v panelovém domě v ulici Pod Chlumem, tato firma je však ochotná uvedené kryty namontovat pouze v případě, že jí bude přidělena zakázka celá - tj. montáž oken v domě, Bude tedy nutné zajistit firmu jinou.

6. P. Kronus vyzval členy výboru, aby se informovali ještě na další firmy, které dodávají žaluzie - k porovnání cenových nabídek.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář