Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis ze dne 26.6.2011

30. 6. 2011

 

Z á p i s  č. 5
z jednání výboru Společenství vlastníků (č.p.1146-1151), konaného dne 26.6.2011
 
 
Přítomni: p. Kronus, p. Votlučka, p.Jankovič
 
Projednávané body:

1. P. Kronus oznámil ostatním členům výboru, že v návaznosti na schválený plán oprav z jarního shromáždění by mělo během prázdnin dojít k zabetonování a následnému položení dlažby otvorů po roštech ve vstupních halách vchodů. Výbor odsouhlasil zadání této práce panu Rýdlovi za nabídkovou celkovou cenu za 3 vchody cca 1 800 Kč.
 
2. P. Votlučka oznámil, že pan Rais ze vchodu Zábělská 31 mu nahlásil prasklé sklo v okně, které instalovala firma RI okna. P. Votlučka sklo nafotil a oznámil závadu firmě RI okna. Ta v rámci záruky provedla bezplatnou výměnu skleněné výplně.
 
3. P. Kronus informoval výbor, že z důvodu nízkého stavu peněz v hotovostní pokladně SVJ bude třeba vyzvednout peníze z účtu SVJ prostřednictvím výplatních šeků. Výbor se shodl na výběru hotovosti z účtu SVJ ve výši 10 000 Kč, které budou vloženy do hotovostní pokladny.
 
4. Výbor odsouhlasil opravu stávajících schodů zbroušením, doplněním lepidlem a impregnací dle ujednání z jarního shromáždění, kterou provede firma Granita. Tato varianta je oproti variantě výměny schodů za nové několikanásobně levnější se stejnou životností. Jedná se o opravu schodiště u vchodů Z 27, Z29, Z33 a schody na vnitřních schodištích v Z35 a Z37.
 
Zapsal: Kronus
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář