Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis ze dne 25.6.2009

30. 6. 2009

Z á p i s  č. 11

z jednání výboru Společenství vlastníků (č.p.1146-1151), konaného dne 25.6.2009

 
 
Přítomni: p. Kronus, p. Votlučka, p. Šnebergová, p. Jankovič
 
Hosté: p. Kovář
            .
 
 
Projednávané body:

 
1. p. Kovářovi a p. Šmídovi byly vyplaceny v hotovosti odměny za minulý rok, p. Dolenské a současnému výboru budou vyplaceny převodem na účet v měsíci červenci.

2. P. Kovář připomněl výboru, že je nutné provést zednické opravy především ve vchodě č. 27, dále ve vchodě 29 a p. Votlučka sdělil, že opravit zadní vchod požaduje i vchod č. 35, výbor odsouhlasil, že tyto drobné opravy budou provedeny po letních prázdninách.

3. Dále p. Kovář upozornil výbor na nepořádek a neuklízení zejména ve vchodě č. 27, výbor na dalším shromáždění vlastníků upozorní vlastníky, že v případě přetrvávajícího nepořádku v domě bude nutné zajistit úklid úklidovou firmou a o tyto služby zvýšit zálohy všem vlastníkům.

4. P. Kovář požadoval vyvěsit ceny jednotlivých oken do jednotlivých vchodů kvůli proplácení oken, bylo však dohodnuto, že rozpis bude znovu přednesen na shromáždění vlastníků na podzim, po tomto shromáždění bude případně vyvěšen do jednotlivých vchodů.  

5. P. Jankovič sdělil výboru, že problémy se zatékáním ve vchodě č. 29 byly firmou odstraněny.

6. P. Votlučka sdělil výboru, že se v sobotu dožívá úctyhodných druhých dvacátých narozenin, po blahopřáních bylo slavnostně otevřeno šáňo a snědeny výborné chlebíčky :-D

 
 
Zapsala: Šnebergová
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář