Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis ze dne 24.11.2008

16. 3. 2009

 

Přítomni: p. Kronus, p. Votlučka, p. Šnebergová, p. Šmíd, p. Dolenská
 
Projednávané body:
 
p. Kronus informoval o opravě u p. Mudry - byly upevněny 2 polystyrenové desky z boku domu, které chyběly, vyspárováno a uvnitř ošetřeno Savem s tím, že se dále uvidí - jaký měl tento zákrok efekt - poté bude přistoupeno k řešení obdobného problému u p. Janečka.
 
p. Kronus informoval, že v důsledku oznámení o odečtu tepla urgoval Plzenské služby o nejbližší možné namontování měřáků, bylo mu sděleno, že bohužel to nepůjde dřív než koncem prosince - teplo za období bez měřáků se rozpočte podle roční spotřeby.
 
p. Kronus dále informoval, že firma provádějící elektromontáž plánuje udělat první vchod v prosinci, ostatní vchody v lednu a únoru.
 

byla projednávána nabídka oken: P. Votlučka projednal nabídku firem s p. Janečkem - jak bylo dohodnuto na schůzi vlastníků - p. Janeček a další lidé zabývající se plastovými okny doporučili jednoznačně profily SALAMANDER - tyto profily dodávají dvě firmy - z nichž jedna nabízí úhradu 40% předem, 40% po uskutečnění zakázky a 20% na splátky - druhá firma formu úhrady dodá v dalších dnech. Bylo dohodnuto, že se obě dvě firmy, dodávající uvedené profily - osloví znovu a dohodne se s nimi schůzka ke stanovení konečné ceny. Dále byla p. Votlučkou vznesena připomínka, zda mají být skutečně namontovány schránky do vstupních dveří, na základě schůze vlastníků se však výbor shodnul, že schránky budou skutečně namontovány tak, jak bylo na schůzi společenství vlastníků schváleno.

 
p. Dolenská upozornila na 2. fakturu - kterou zaslala firma MOREZ za montáž pozemního digitálu, jednalo se o opět o fakturu částky 16881,- Kč - předchozí faktura byla vystavena za kanál č. 34 - ČT1, ČT2, ČT4, ČT24, druhá faktura byla vystavena za kanál č. 48 - televize PRIMA a NOVA.

 

p. Dolenská sdělila, že byla podepsána faktura ohledně výměny žárovky od firmy MOREZ , p. Šmíd konstatoval, že by bylo vhodné vlastníky upozornit o umístění žárovek pro společné prostory.
 
Další jednání výboru společenství se uskuteční 27. listopadu 2008, Zábělská 31.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář