Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis ze dne 22.2.2011

9. 3. 2011

 

 
Z á p i s  č. 2
z jednání výboru Společenství vlastníků (č.p.1146-1151), konaného dne 3.3.2011
 
 
Přítomni: p. Kronus, p. Votlučka, p. Jankovič
 
Projednávané body:

1. P. Kronus oznámil ostatním členům výboru, že byl kontaktován paní Radovou ze vchodu Zábělská 29 s oznámením havárie vody dne 13.2.2011. K úniku vody došlo na hlavní stupačce i na rozvodech za vodoměry. P. Kronus provedl kontrolu na místě a ujistil se, že je potrubí v současné době těsné a voda neutíká. Při prohlídce bytu paní Radové a namátkové kontrole ostatních bytů bylo ale konstatováno, že rozvody vody za vodoměry jsou provedeny v průhledném plastu, který se používal před zavedením stávajících PPR (šedých) trubek a je mnohem méně odolný a náchylný k praskání. Výbor SVJ se dohodl, že pro preventivní zamezení dalších havárií navrhne na jarním shromáždění SVJ kompletní výměnu rozvodů za vodoměry v bytech z fondu SVJ s tím, že lidem, kteří provedli výměnu potrubí v rámci rekonstrukce bytů již dříve bude paušálně vyplacena adekvátní částka. 
 
2. P. Kronus informoval výbor, že byl kontaktován panem Ollarim ze Zábělské 37, který zjistil netěsnost na totenové stupačce v technickém suterénu domu. Po konzultaci s instalatérskými firmami bylo zjištěno, že oprava této závady by si vyžádala až 2 dení odstávku celého topení ve vchodech Z 35 a Z 37. Proto bylo výborem odsouhlaseno vyčkat s opravou na konec topné sezony nebo příchod teplého počasí (duben), kdy odstávka topení nezpůsobí nepříjemnosti nájemníkům.
 
3. P. Votlučka oznámil výboru, že provedl výměnu zámku na vchodových dveřích do vchodu Zábělská 31. Do každého bytu byl předán jeden klíč. Česká pošta obdržela také jeden klíč pro doručování.
 
4. P. Votlučka oznámil výboru, že provedl kontrolu spárování balkonu v bytě p. Hubaty ve vchodě Zábělská 27 na základě námětu pana Kováře. Při kontrole nebylo zjištěno žádné poškození spárování. 
 
5. Dne 2.3. 2011 byl ve vchodu č. 33 nalezen had, žádáme všechny vlastníky aby si své domácí mazlíčky řádně zajistili. Nevíme zda byl had jedovatý. Městská policie hada zajistila a odvezla.
 
Zapsal: Kronus
 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář