Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis ze dne 18.11.2010

24. 11. 2010

 

 
 
Z á p i s  č. 11
 

 
z jednání výboru Společenství vlastníků (č.p.1146-1151), konaného dne 18.11.2010

 
 Přítomni: p. Kronus, p. Votlučka, p. Jankovič
 
 
Projednávané body:
 
 

1. P. Kronus oznámil výboru, že již byla provedena oprava zvonkového tabla ve vchodě Zábělská č.p. 35, kde nefungovalo dorozumívání od vstupních dveří do jednotlivých bytů. Opravu realizovala firma Šefl a Plic a spočívala v oprava společného zařízení, proto bude opravu hradit SVJ z fondu oprav.
 
2. P. Kronus informoval výbor, že koncem října proběhla montáž odvětrávacích turbin firmou SONOR na střeše domu jak bylo odsouhlaseno na shromáždění SVJ v říjnu 2010. Převzetí díla proběhlo ze strany výboru bez připomínek a p. Votlučka umístí dokumenty k turbinám na webové stránky SVJ. Certifikát, technický list, prohlášení o shodě
 
3. P. Jankovič oznámil výboru, že dne 16.11.2010 došlo k poruše zvonku ve vchodě Zábělská č.p. 29. Došlo k nepřetržitému zvonění u domovních dveří. P. Jankovi odpojit napájení zvonků do doby než se závada opraví. Ještě před příjezdem odborné firmy však závadu odstarnil nájemník bytu ve kterém došlo ke zkratu na domovním telefonu, který způsobil nefunkčnost zvonku na vstupních dveřích.
 
4. P. Votlučka oznámil výboru, že došlo k poškození zdi u předního vchodu Zábělská č.p. 31 a zdi pod výtahem zelenou barvou.Čmáranice na zdech budou odstraněny svépomocí.
 
5. P. Votlučka infomoval výbor, že obdržel dopis od firmy Innova group s.r.o. s nabídkou na komplexní služby ohledně zateplení domu.
 
6. P. Votlučka informoval výbor přehledu informačních kanálů na našich webových stránkách, popis nastavení je na webu.
 
Zapsal: Kronus
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář