Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis ze dne 16.3.2009

17. 3. 2009

Přítomni: p. Kronus, p. Votlučka, p. Šnebergová

 

 

Projednávané body:

 
1. P. Kronus informoval, že s p. Votlučkou na Plzeňských službách podepsali SIPO (na problém SIPO upozorňoval p. Kovář s minulým výborem).

2. P. Votlučka seznámil členy výboru s žádostí p. Lechnýřové o povolení montáže venkovních žaluzií – z bezpečnostních důvodů, výbor se shodl na zamítnutí žádosti, neboť se nepředpokládá, že by ji společenství vlastníků (dle konzultace s některými vlastníky) schválilo – p. Kronus navrhl p. Lechnýřové doporučit bezpečnostní fólie na skla.

3. P. Kronus připomněl, že se všichni členové výboru sejdou v pátek 20.3.2009 na poště 12 k podepsání podpisových vzorů potřebných k transakcím na účtu společenství, je nutné mít s sebou platný občanský průkaz, je nutná účast všech členů výboru.

4. Výbor pověřil p. Šnebergovou k rezervaci termínu schůze společenství vlastníků v D-klubu Plzeň, termín je určen po skončení montáže oken.

5. P. Votlučka sdělil výboru adresu nově vytvořených  internetových stránek společenství zde s tím, že na uvedených stránkách budou uvedeny např. výsledky hospodaření společenství – tyto však budou pod heslem, které sdělí vlastníkům na žádost místopředseda výboru. Výbor seznámí vlastníky se stránkami na květnové schůzi společenství.

 

 

Zapsala: Šnebergová

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář