Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis ze dne 14.9.2011

21. 9. 2011

 

Z á p i s  č. 7
z jednání výboru Společenství vlastníků (č.p.1146-1151), konaného dne 14.9.2011
 
 
Přítomni: p. Kronus, p. Votlučka, p.Jankovič
 
Projednávané body:

1. P. Jankovič upozornil výbor na nefunkční pohybové čidlo ve vchodě Zábělská 29 ve 2 NP. Výbor se dohodl, že bude kontaktována firma Šefl a Plic, která prováděla instalace světel na chodbách, aby čidlo opravila.  
 
2. P. Kronus informoval výbor, že byl kontaktován paní Kaslovou ze Zábělská 27, která bydlí v posledním 5. patře, že při silných bouřkách během srpna došlo k promočení stropu u vchodových dveří do bytu. P. Kronus kontaktoval firmu Sonor, která prováděla rekonstrukci střechy. P. Kohout zkontroloval vtokovou golu, ale nebyla zjištěna žádná netěsnost ani jiné poškození střechy. S manželi Kaslovími bylo domluveno, že budou stav monitorovat a pokud se problém objeví znovu bude znovu przkoumána střechy a odtok vody.
 
3. P. Kronus sdělil ostatním členům výboru, že byl kontaktován p. Pěchotou ze Zábělské 33, který částečně rekonstruje byt. V té souvislosti zjistil netěsnost uzávěru plynu na stoupačce a absenci průduchu do odvětrání z kuchyně. Výbor se jednomyslně dohodl na proplacení nákladů na odstranění těchto závad, jelikož se jedná o společná hlavní vedení stupaček domu.
 
 
4. Výbor byl ostatními členy SVJ upozorněn na špatný stav opravený vstupních schodů u vchodů Zábělská 29, 33. Výbor provedl ohledání a jednomyslně se dohodl na reklamování u kameníka, který během prázdnin provedl opravu vydrolených schodů.
 
Zapsal: Kronus
 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář