Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis z jednání výboru SVJ dne 24. dubna 2013

24. 5. 2013

Zápis z jednání výboru SVJ pro dům č.p. 1146-1151 ul. Zábělská, Plzeň

konané dne 24. dubna 2013

 

Přítomni: p. Dolenská, p. Klement, p. Kasalová

 

Výbor byl seznámen se stavem úhrady záloh do FS a FO, kde nadále jsou vykazovány dlužné částky. Tato otázka je průběžně řešena osobním jednáním s dlužníky. 

21.3. se p.Dolenská dostavila na Policii ČR - Obvodní oddělení Plzeň 4 ke svědecké výpovědi ohledně vloupání do společných prostor SVJ Zábělská 27-37 (kočárkovny a kancelář SVJ).

Následně výbor SVJ obdržel 16.4. usnesení o šetření Policie ČR a zápis bude přiložen jako doklad pro pojišťovnu Allianz. 

Výbor SVJ byl vyzván pojišťovnou Allianz k doložení dokumentů a údajů, které se týkají škodné události.. Potřebné doklady k likvidaci škodné události – vloupání zajistí p.Dolenská a účetní Plzeňských služeb. Doklady k likvidaci škodné události – havárie jsou již připravené k odeslání.

9.4. jednala p. p.Dolenská s Mgr.Blahoutovou, AR consulting, poradenská kancelář v oblasti revitalizace bytových domů. Nabídnuta pomoc při organizaci domovních schůzí, kde budou vlastníci informováni o revitalizaci domu a o předpokládané finanční náročnosti projektu.

Výboru byla předložena nabídka služeb v rámci přípravy revitalizaci, které je nutné připravit a zajistit.

Výbor posoudil všechny nabídky poradensko informačních středisek i nabídky jednotlivých zástupců firem se, kterými jednala p.Dolenská a vybírá si jako odborného poradce pro plánovanou revitalizaci domu paní.Mgr.Alenu Blahoutovou., AR consulting Rokycany.

Příprava domovních schůzí  - informace k plánované revitalizaci:

Domovní schůze se budou konat v sušárně Zábělská 35, 33 a 29.

14.5. v 18,00 hod – Zábělská 37 a 35, v 19.00 hod – Zábělská 33 a 31

15.5. v 19,00 hod – Zábělská 29 a 27

Pozvánky a presenční listiny připraví p.Dolenská.

Na všech domovních schůzích bude přítomna Mgr.Blahoutová a p.Dolenská

 

Příkazy k úhradě – kontrolu a předání k proplacení ČSOB, a.s. (p.Dolenská a p.Kasalová)

 

zapsala: Dolenská