Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přehled RSS kanálů

11. 11. 2010

Stránky našeho společenství jsou upravené a v levé liště je přidaný přehled RSS. Můžete si teď přidat informační kanály přímo do svého prohlížeče nebo si z internetu stáhnout RSS čtečku. Pěkný přehled RSS čteček je na těchto stránkách. Myslím, že je to snadné a přehledné, pokud někdo pravidelně sleduje dění na našich stránkách tak  mu toto vyladění bude vyhovovat. Informační kanály vám přinesou nejnovější zprávy  podle Vašeho zájmu.

Dnes jsou již informační kanály na webech pravidlem; prohlížeč, který umí s informačními kanály pracovat, obvykle jejich přítomnost na stránce signalizuje oranžovou ikonkou: ikona RSS. 

Kliknutím na zmíněnou ikonku je možné se přihlásit k odebírání informačního kanálu daného webu. Pokud má web kanálů více (jako například tento web), můžete si vybrat, který z kanálů chcete odebírat. Pokud se přihlásíte k odebírání daného kanálu, začne prohlížeč daný informační kanál pravidelně sledovat. Informace o novinkách na webu se potom zobrazují v závislosti na prohlížeči: v Opeře v menu anebo panelu Novinky, ve Firefoxu v menu Přehled zpráv vlevo nahoře nad stránkou a v Internet Exploreru v Centru oblíbených položek, po kliknutí na tlačítko "Informační kanály".

Jednoduše si tak můžete přečíst titulky nových článků na webu a u těch zajímavých kliknutím na odkaz přejít na detail článku přímo na webu.

                                       rss-zdroje.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář