Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kontrola společných prostor

30. 7. 2017

       Na základě povinností daných stanovami společenství, schválených schromážděním dne 22. září 2016, byla provedena členy výboru fyzická kontrola společných prostor vchodů č. 27, 29, 31, 33, 35 a 37. Při tomto byly zjištěny některé nedostatky stavebně technického charakteru (v návaznosti na provedenou revitalizaci - bude vyvoláno reklamační řízení), ale zejména pak závady zapřičiněné vlastníky nebo nájemci jednotek-bytů. Jedná se zejména o odložené věci z domácností konkrétně :

vchod 29 - uskladněné pneumatiky, plastový stolek

vchod 31 - uskladněný poškozený starý nábytek, stará televize, posilovací stroje,     válenda, staré čalouněné křeslo, fax,  molitan ze staré matrace, rozštípané části skříní a válend, držák na šaty, proutěná křesílka, čelo staré postele,  a další drobný materiál. V sušárnách je špína a chuchvalce prachu na podlaze a radiátorech. Viz. fotogalerie.

vchod 33 - podesty na schodištích jsou využívány k odkládání nepotřebných věcí,    jako např. staré kbelíky, židle, přičemž podesta mezi IV. a V. patrem je zcela    zaplněna odloženými věcmi.

vchod 37 - v sušárně uskladněny radiátory topení, kola, stavební míchačka, pneumatiky a další meteriál. Podesty schodišť jsou využívány jako odkladiště. Viz. fotogalerie.

        V podstatě lze konstatovat, že pouze ve vchodu 27 a 35 jsou společné prostory využívány v souladu s jejich určením a průběžně udržované v čistotě. Vzhledem k zjištěným skutečnostem výbor vyzývá všechny vlastníky a nájemce, kteří využívaje určité anonymity odkládají nepotřebné věci do společných prostor k jejich vyklizení.

Dne 30. června 2017

                                                                     Výbor SVJ