Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace výboru SVJ - prosinec 2012

3. 12. 2012

Informace vyboru SVJ Zábělská 27 - 37.
 

   Průběžnou kontrolou, kterou provedli členové vyboru SVJ bylo zjištěno, že nedochází k nahlašování změn v počtu osob, které užívají jednotlivé bytové jednotky. Jedná se o úpravu zálohových poplatků za poskytované služby spojené s provozem bytů a společných prostor vázaných na počet osob-uživatelů v bytě.

     Výbor upozorňuje vlastníky, že změny v počtu osob je nutné nahlásit bezprostředně u správce domu, kterým jsou Plzeňské služby-správa nemovitostí, V Malé Doubravce 30, referentka SVJ paní Přenosilová.

      Pro nadcházející zimni měsíce byla zakoupena posypová sůl - 20 kg. pro každý vchod. Posypová sůl je umístěna v úklidových komorách. V kanceláři SVJ jsou k dispozici náhradní žárovky na výměnu za poškozené (pro schodiště, sušárny a jiné společné prostory).

Se žádostí o žárovky se bracejte na jednotlivé členy výboru :

p.Klement pro vchody Zábělská 27- 29
p.Dolenská pro vchody Zábělská 3I - 33
p.Kasalová pro vchody Zábělská 35 - 37

 

Výbor SVJ dále všem vlastníkům doporučuje k seznámení zákon o hospodaření s energií č. 406/2000 Sb v platném znění, kde jsou stanovený v návaznosti povinnosti vlastníků budovy a vlastníků jednotek.

Pro informaci obdržel výbor SVJ od Plzeňských služeb s.r.o. orientační ceník za vypracování průkazů energetické náročnosti budov, které zpracovává Ing. Martin Jandoš. Výsledná cena může být odlišná s ohledem na předloženou dokumentaci a složitost objektu.

Byt do 50 m2 .........................................2.000,-Kč + DPH

Byt nad 50 m2 .......................................3.000,-Kč + DPH

Bytový dům 3 - 10 jednotek...............10.000,- Kč + DPH

Bytový dům více než 10 jednotek .....od 12.000,-Kč + DPH