Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace o ukončení oprav TUV a SV a stavu technického podlaží

22. 2. 2013

Ve čtvrtek 21. února 2013 byla dokončena výměna uzávěrů TUV, SV a cirkulace v rozvodech pro jednotlivá stoupací vedení. Pro ilustraci provedení přiloženo foto. Šipka označuje místo původního poškození rozvodu.

 

2013-02-22-276.jpg

 

Při prováděných opravách bylo pracovníky firmy CaV instalaterské práce s.r.o. zjištěno, že na řadě míst je poškozena izolace potrubí - mirolen. Poškození bylo podle stop provedeno vykousáváním hlodavci. Položené nástrahy proti hlodavcům jsou cca z 1/2 rozkousány, některé jsou z tzv. jedových staniček vysypány. Pro ilustraci poškození izolace na přiloženém foto.

 

2013-02-22-283.jpg

 

2013-02-22-284.jpg

Výbor SVJ apeluje na všechny vlastníky a uživatele bytů, aby dbali na řádné zavírání vstupních dveří do domů a neodkládali domovní odpad do společných prostor. Jedná se zejména o odkládání, i na několik dnů, odpadu z domácnosti v pytlech a krabicích na podesty schodišť a pod.. Takto odložené odpadky jsou snadným zdrojem právě pro hlodavce, kteří se za takovouto potravou rádi stahují. Nelze ani vyloučit možnost pronikání hlodavců do jednotlivých bytů prostorem stoupacích rozvodů, kde jsou prostupy jednotlivých podlaží uzavřeny pouze protipožární pěnou. 

 

2012-06-30-103.jpg

 

 

                                                                                                                           Výbor SVJ